Transport

Nexity Global: Kolejne stacje pod zarządzanie

Spółka zależna krakowskiej firmy specjalizującej się m.in. w elektromobilności – Nexity – podpisała umowę z Volkswagen Group Polska na wdrożenie swojego systemu zarządzania 29 stacjami ładowania.
Foto: materiały prasowe

Firma, w której wszystkie udziały kontroluje Nexity Global, wdroży system składający się m.in. z aplikacji internetowych oraz usług w chmurze obliczeniowej, służących do prowadzenia działalności związanej z obsługą stacji ładowania. Ponadto Volkswagen Group zdecydowało się zakupić również usługi związane z ochroną lokalnych sieci energetycznych przed obciążeniami. Niestety, kwota umowy nie została ujawniona.

Oprócz Volkswagen Group Polska klientem firmy jest również m.in. operator stacji ładowania Innogy czy Enea Operator. Spółki zdecydowały się jednak na wdrożenie usługi płatności za ładowanie przy pomocy aplikacji Nexity.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na roczny dostęp do parkiet.com
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.