Technologie

Prezes R22, Jakub Dwernicki: cel: dwukrotne zwiększenie skali w 2 lata

WYWIAD | Jakub Dwernicki - z prezesem i znaczącym akcjonariuszem R22 o planach spółki rozmawia Katarzyna Kucharczyk

Jakub Dwernicki, prezes R22

Foto: materiały prasowe

W ostatnich miesiącach spółka informowała o kilku przejęciach. Będą kolejne?

Rzeczywiście, ostatnie miesiące były bardzo intensywne. Okres wakacji i prawdopodobnie wrzesień będziemy chcieli wykorzystać do „poukładania" grupy, natomiast w kolejnych miesiącach można się spodziewać informacji o następnych akwizycjach, w kolejnych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Celujemy w działalność na rynkach zamieszkanych przez 100 mln osób i chcemy zbudować regionalnego lidera.

Ostatnio informowaliście o zakupie rumuńskiej firmy Blugento.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: kup kwartalną e-prenumeratę, dostaniesz kolejny kwartał gratis!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.