REKLAMA
REKLAMA

Technologie

R22. Pandemia szansą dla cyfryzacji

Firma z branży IT chce utrzymać swoją politykę dywidendową.

Jakub Dwernicki, prezes R22

Foto: materiały prasowe

W I kwartale 2020 r., który jest III kwartałem roku obrotowego 2019/2020 technologicznej spółki, wykazała ona 49,5 mln zł przychodów. To wzrost o 33 proc. rok do roku. Zysk netto wyniósł 3,89 mln zł wobec 3,4 mln zł rok temu.

W styczniu firma wykupiła 14,3 proc. akcji spółki zależnej H88 za 6,82 mln euro. Wynik segmentu hostingu będzie teraz w pełni przypadać na akcjonariuszy, co docelowo ma się przełożyć na wypłatę dywidendy. Na początku kwietnia grupa uruchomiła nową markę hostingową o nazwie cyber_Folks.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA