REKLAMA
Czytaj e-wydanie
REKLAMA

Technologie

Dobre wieści od giełdowych firm

Wyceny w branży szybko wracają do poprzednich poziomów.
Foto: Adobestock

We wtorek wśród najmocniej drożejących spółek na warszawskim parkiecie prym wiedli reprezentanci branży gier. Na NewConnect błyszczało gliwickie The Farm 51, którego akcje zyskiwały ponad 25 proc. na wieść o rozpoczęciu negocjacji z globalnym podmiotem w celu rozwoju marki „World War 3". Nazwy tego podmiotu nie ujawniono.

„Spółka rozpoczęła uzgadnianie szczegółów strategicznego partnerstwa, w tym formalnych warunków wieloletniej umowy, której wartość może opiewać na kilkadziesiąt milionów złotych" – czytamy w komunikacie.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup eprenumeratę Parkietu w promocji i #zostanwdomu
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA