REKLAMA
REKLAMA

Technologie

All in! Games: 10 nowych gier w 2020

Krakowska firma poinformowała o sprzedaży gry „Tools Up!”, planach dotyczących zatrudnienia i premierach w bieżącym roku.

Piotr Żygadło, dyrektor ds. operacyjnych w All in! Games

Foto: pl.linkedin.com

- Pierwszy rok funkcjonowania pod nazwą All in! Games przyniósł wiele pozytywnych wydarzeń w zakresie rozwoju firmy oraz wydanych gier - mówi Piotr Żygadło, dyrektor ds. operacyjnych w All in! Games. - Nie zatrzymujemy się ani na chwilę i mamy zaplanowane już kolejne posunięcia. Wygląda na to, że w 2020 roku będzie się działo jeszcze więcej!

Jednym z najważniejszych wydarzeń w ostatnich miesiącach dla All in! Games był proces połączenia z notowaną na Głównym Rynku GPW w Warszawie spółką Setanta, zakończony w styczniu 2020.

W ślad za przekształceniem poszedł wzrost zatrudnienia. All in! Games startowało jako kilkuosobowa firma, aktualnie zatrudnia ponad 50 osób. - Planujemy zatrudnić w najbliższym czasie 29 nowych pracowników - mówi Paulina Mech, HR Manager.

Wśród wydanych w 2019 roku tytułów wydawcy największą popularność zyskała gra „Tools Up!", stworzona przez wrocławskie studio The Knights of Unity. Gra ukazała się 3 grudnia 2019 i do tej pory osiągnęła sprzedaż na poziomie 60 tys. egzemplarzy, co pozwoliło na zwrot nakładów na produkcję oraz marketing.

Szacunkowa sprzedaż gry w związku z podejmowanymi działaniami oraz aktualnym tempem sprzedaży powinna przekroczyć liczbę 400 tys. egzemplarzy do końca 2020 na wszystkich platformach i rynkach.

W najbliższych miesiącach zaplanowane są kluczowe premiery studia .Na rynku pojawi się m.in. Ghostrunner od One More Level, czy Paradise Lost od studia PolyAmorous. W 2020 roku All in! Games wyda co najmniej 10 gier.

- W 2020 roku chcemy umocnić swoją pozycję jako kluczowego polskiego wydawcy gier wideo - powiedział Tomasz Majewski, dyrekotr ds. bezpieczeństwa. - Liczba planowanych na ten rok premier sytuuje All in! Games jako jednego z najbardziej aktywnych graczy na rynku. Mamy nadzieję, że nasze propozycje przypadną graczom do gustu – zaznaczył.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA