REKLAMA
REKLAMA

Sztuka

Blaski i cienie targów sztuki

Możemy poznać przekrój krajowej oferty galeryjnej.
Adam Bakalarz jest jednym z liderów na aukcjach młodej sztuki.
Artinfo.pl

11–13 października w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie odbędą się 17. Warszawskie Targi Sztuki (www.warszawskietargisztuki.pl). Organizatorem jest Rempex. W imprezie weźmie udział ok. 60 galerii i antykwariatów. To jedyna okazja, żeby pod jednym dachem zobaczyć przekrój krajowej oferty galeryjnej.

Na przykład Galeria Olimpus z Łodzi przywiezie poszukiwane prace klasyków awangardy (www.galeria-olimpus.pl). Będą to obrazy trzech artystów: Stefana Gierowskiego (cena 250 tys. zł), Stanisława Fijałkowskiego oraz Adama Marczyńskiego.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA