REKLAMA
REKLAMA

Przemysł

Zremb-Chojnice. Nowy kontrahent

Zajmujący się produkcją różnego rodzaju kontenerów Zremb-Chojnice otrzymał od nowego kontrahenta zamówienia na wykonanie elementów obudów. Wartość umowy wynosi ponad 0,5 mln zł. Notowania spółki rosły podczas poniedziałkowej sesji o ponad 5 proc. do 0,59 zł, a od początku roku akcje zdrożały już o 20 proc.
Foto: materiały prasowe

Zremb-Chojnice otrzymał od spółki działającej na polskim rynku zamówienia na wykonanie elementów obudów wykorzystywanych jako elementy osłonowe do szaf sterowniczych w wysokowydajnych systemach olejowych i paliwowych dostarczających paliwo do różnego rodzaju turbin, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów. Terminy realizacji poszczególnych zamówień ustalono na okres od października 2019 r. do stycznia 2020 r. Dzięki pozyskaniu nowego kontrahenta spółka posiada pespektywy możliwej dalszej współpracy przy realizacji kolejnych zamówień.

Szacowana wartość zamówienia wynosi 513 tys. zł. W I kw. br. Zremb-Chojnice wypracował 1,2 mln zł zysku netto. Zarząd nie odnosi się jednak do prognoz dotyczących wyników za I półrocze, które zostaną opublikowane 30 września.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA