REKLAMA
REKLAMA

Przemysł

Śnieżka widzi większy popyt na artykuły do wykańczania wnętrz

Z uwagi na komfortową sytuację finansową producent farb i lakierów w tym roku nie zamierza rezygnować z zaplanowanych inwestycji i wypłaty dywidendy.

Piotr Mikrut, prezes Śnieżki.

Foto: Archiwum

Producent farb i lakierów nie odczuł negatywnych skutków pandemii Covid-19 w wynikach. Co więcej, wzrost aktywności zakupowej konsumentów sprawił, że popyt na produkty do wykańczania wnętrz nawet pozytywnie zaskoczył.

Polacy na zakupach

Branża artykułów wykończeniowych wykazuje się dużą odpornością na kryzys wywołany pandemią Covid-19.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA