REKLAMA
Czytaj e-wydanie
REKLAMA

Nawigacja

Arteria Spółka córka ma umowę z Germanosem

Rigall Distribution - spółka zależna Arterii - podpisał umowę z firmą Germanos. Na jej mocy będzie oferował usługi P4 (marka Play). Arteria szacuje, że w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy wartość kontraktu przekroczy 10 proc. kapitałów własnych giełdowej grupy. Wynoszą one około 20 mln zł.

Rigall Distribution to jeden z największych w Polsce dystrybutorów produktów bankowych Citibanku. Został przejęty przez Arterię w lipcu 2007 roku za 8,8 mln zł. Kontrakt dotyczący P4 oznacza, że spółka wychodzi poza sektor bankowy. - Ta umowa to dopiero początek. Chcemy w ramach Rigall Distribution sprzedawać też inne usługi z branży telekomunikacyjnej - zapowiada Wojciech Bieńkowski, prezes Arterii.

Giełdowa spółka już sprzedaje ofertę P4 w ramach Stref Usług - czyli w punktach swojej sieci detalicznej (są zlokalizowane w sklepach Media Markt i Saturn). Rigall ma się skoncentrować na oferowaniu usług Playa klientom biznesowym. - P4 się wzmacnia w tym segmencie i my również chcemy w tym procesie uczestniczyć - mówi prezes Bieńkowski.

Arteria działa za pomocą trzech "kanałów". Pierwszy to call center. Drugim jest sieć detaliczna, a trzecim - sprzedaż bezpośrednia prowadzona przez Rigall Distribution. W sprzedaży oferty Play ma być również pomocne call center. Za jego pośrednictwem będą umawiane spotkania przedstawicieli handlowych Rigalla z potencjalnymi klientami.

Wczoraj kurs nie zareagował na wieści płynące ze spółki. Akcje Arterii wyceniono na 16,42 zł, po spadku o 0,1 proc.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA