REKLAMA
REKLAMA

Medycyna i zdrowie

Przyszły rok będzie lepszy dla Benefitu

Zarząd operatora kart MultiSport liczy, że w 2020 r. niektóre wyniki będą lepsze od tego, co uda się wypracować w tym roku.
Foto: Adobestock

Benefit Systems zaprezentował wyniki po II kwartale. To pierwszy raport finansowy po przekazaniu w kwietniu informacji o tym, że zarząd spodziewa się istotnego pogorszenia wyników w 2019 r.

Akcje po dużej korekcie

Przedtem notowania operatora kart MultiSport sięgały nawet 1000 zł za akcję, jednak już na początku maja spadły nawet poniżej 500 zł za papier. W piątek zaś, czyli w reakcji na wyniki, kurs z rana zwyżkował o ponad 5 proc., natomiast po południu już tylko o 2 proc., do 600 zł.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA