Ludzie rynku

Wiceprezes Auto Partnera: Na rynku części jest miejsce na wzrosty

WYWIAD | Piotr Janta - z wiceprezesem Auto Partnera rozmawia Jacek Mysior

Piotr Janta

Foto: materiały prasowe

Dynamiki sprzedaży Auto Partnera robią wrażenie w tym roku. Jak w związku z tym wyglądają perspektywy wzrostu przychodów w całym 2021 r.?

Wysoka, dwucyfrowa dynamika sprzedaży w ostatnich miesiącach jest efektem niskiej ubiegłorocznej bazy wynikającej z ograniczonych możliwości sprzedażowych w związku z pierwszym lockdownem w Europie. Na ten dobry wynik składa się jednak także silny wzrost organiczny biznesu Auto Partnera. W tym roku przyspieszyliśmy z rozwojem sieci sprzedaży. Uruchomiliśmy dziesięć nowych oddziałów w kraju, w całym 2021 roku będzie ich kilkanaście, co pozytywnie wpłynie na poziom tegorocznych obrotów. Cały czas rozwijamy sprzedaż eksportową, gdzie potencjał rozwoju jest większy niż w kraju. Te czynniki stwarzają nam dogodne warunki do dalszej poprawy tegorocznych przychodów.

Które rynki mają największy potencjał do zwiększenia sprzedaży?

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.