REKLAMA
REKLAMA

Kongres Parkietu

Co czeka rynki i gospodarkę – odpowiedzi już dzisiaj

Akcje, obligacje, surowce, nieruchomości, a może jeszcze inne aktywa – w co warto teraz inwestować? Dokąd zmierza gospodarka, czy unikniemy kryzysu? Jak spółki mogą zadbać o inwestorów? Z tymi (i innymi) ważkimi pytaniami zmierzymy się już dzisiaj podczas Kongresu „Parkietu".
Foto: parkiet.com

Powoli kongres najstarszego tytułu gospodarczego w Polsce staje się tradycją. Kolejny bowiem już raz, zawsze jesienią, zapraszamy wszystkich zainteresowanych gospodarką, szeroko pojętym rynkiem kapitałowym i finansami na spotkanie z ekspertami w tych dziedzinach. Kongres „Parkietu" to doskonała okazja do skonfrontowania swoich opinii z tym, co o bliższej i dalszej przyszłości na rynkach i w gospodarce sądzą najlepsi w Polsce specjaliści od inwestycji i ekonomiści, a także przedstawiciele czołowych firm giełdowych.

Zaczniemy mocnym pytaniem: czy świat, Polskę czeka kryzys. Podyskutujemy z mistrzami inwestowania. Porozmawiamy też o przyszłości programów lojalnościowych dla inwestorów. Zastanowimy się, jak konstruować takie programy, by były atrakcyjne. Postaramy się odpowiedzieć na pytanie, czego oczekują akcjonariusze od spółek i czy tego typu inicjatywy mogą przywrócić modę na inwestowanie.

Skupimy się też na modnym ostatnio temacie – fintechach. Czy Polska jest dobrym miejscem dla firm technologicznych z branży finansowej? Czego takie firmy potrzebują do rozwoju? Zastanowimy się, skąd mogą brać finansowanie, a także czy fintechy i banki są dla siebie konkurencją, czy też mogą żyć w symbiozie.

Ostatni z paneli dyskusyjnych będzie poświęcony nie mniej nośnemu tematowi – rynkowi nieruchomości. Czy zgodnie z niektórymi opiniami zaczyna się na nim tworzyć bańka, czy też wręcz przeciwnie – rynek wciąż jest bardzo atrakcyjny i oferuje sporo szans na zyski.

Tematy przewodnie naszego kongresu trafiły w dziesiątkę. Ze względu na duże zainteresowanie bezpośrednią obecnością na tym wydarzeniu (za co dziękujemy) już kilka dni temu musieliśmy wstrzymać rejestrację uczestników. Wszystkich zapraszamy jednak do oglądania na żywo relacji na stronie parkiet.com. I, oczywiście, na kolejne nasze wydarzenia. Do zobaczenia!

Andrzej Stec, redaktor naczelny „Parkietu"

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA