Handel i konsumpcja

Plantwear uruchamia nową platformę e-commerce

Firma będzie oferować spersonalizowane prezenty oraz gadżety. Po rynku ukraińskim, na którym zadebiutowała miesiąc temu, teraz na celowniku ma Rumunię.

Wiktor Pyrzyk, prezes Plantwear.

Foto: materiały prasowe

Notowany na NewConnect Plantwear rozrasta się i wprowadza nową gałąź biznesu. Zarząd liczy, że w perspektywie kilku lat może ona stanowić działalność równorzędną wobec obecnej platformy e-commerce Plantwear. Akcje spółki taniały we wtorek po południu o 0,7 proc., do 8,01 zł.

Giftbay.pl wystartował

Działająca na rynku lifestyle'owych akcesoriów drewnianych spółka Plantwear uruchomiła platformę e-commerce Giftbay.pl, za której pośrednictwem będzie oferować spersonalizowane prezenty oraz gadżety.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: kup kwartalną e-prenumeratę, dostaniesz kolejny kwartał gratis!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.