REKLAMA
REKLAMA

Handel i konsumpcja

CDRL chce pozostać spółką dywidendową

Sfinalizowane przejęcia wymagały większego długu i sprawią, że w tym roku odzieżowa grupa wypłaci niższą dywidendę. Poprawić ma się w 2020 r.
Foto: materiały prasowe

W odzieżowej branży trwa konsolidacja. W ten trend wpisują się działania spółki CDRL z Pianowa, która właśnie sfinalizowała kolejne przejęcia i nie wyklucza następnych. Mają być już mniejsze.

Skokowy wzrost

Zarząd spółki CDRL, właściciela marki odzieży dziecięcej Coccodrillo, przedstawił we wtorek mediom i analitykom plany rozwoju uwzględniające przejęte dopiero co firmy: sieć sklepów Buslik na Białorusi, Lemon Fashion w kraju (za około 5 mln zł) oraz spółki Sale Zabaw Fikołki (za 6 mln zł).

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA