REKLAMA
REKLAMA

Gospodarka - Świat

The Guardian: Penthouse za 43 mln

Brytyjski wynalazca i miliarder James Dyson za 43 mln funtów kupił luksusowy penthouse w Singapurze, uważany za najdroższy apartament w tym mieście.
Foto: AFP

Przed kilkoma miesiącami ten jeden z czołowych zwolenników brexitu zapowiedział przeniesienie swojej firmy właśnie do Singapuru. Teraz będzie mógł nadzorować swoje interesy ze szczytu Gouco Tower, najwyższego budynku w mieście. Apartament Dysona na poziomie 290 metrów jest nie tylko najdroższym i najwyżej położonym lokalem w Singapurze, ale również największym. Na powierzchni 1900 metrów kwadratowych jest w nim pięć sypialni, 12-metrowy basen pływacki, taras na dachu, kabina plażowa, jacuzzi, bar, dwie kuchnie, piwniczka na 600 butelek wina i pokój wypoczynkowy. W cenie jest też całodobowa obsługa kamerdynera, który może w każdej chwili wynająć jacht lub odrzutowiec. JB

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA