REKLAMA
REKLAMA

Crowdfunding

Znane czasopismo poszuka inwestorów

„CD-Action", magazyn o grach, miał w przyszłym roku obchodzić 25-lecie istnienia.
Foto: cdaction.pl

Jednak pod koniec kwietnia pojawiła się informacja, że wydawca czasopisma zdecydował się je zamknąć. To pewnie byłby koniec tej historii. Jednak w czerwcu agencja gamingowa Fantasyexpo przejęła prawa do „CD-Action". W niedługim czasie rozpocznie zbiórkę crowdfundingową na platfor-mie Beesfund.

– Decyzja o rozpoczęciu zbiórki podyktowana jest kilkoma czynnikami. Wokół „CD-Action" wciąż skupiona jest duża społeczność, wśród której jest sporo potencjalnych inwestorów. Zależy nam na stworzeniu silnej marki w sieci. Zbiórka crowdfundingowa ruszy w ciągu dwóch, trzech tygodni i potrwa około trzech miesięcy. Zamierzamy pozyskać od potencjalnych inwestorów około 1 mln złotych. Marka ma się rozwijać – zdradza Krzysztof Stypułkowski, prezes Fantasyexpo.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA