Crowdfunding

Znane czasopismo poszuka inwestorów

„CD-Action", magazyn o grach, miał w przyszłym roku obchodzić 25-lecie istnienia.
Foto: cdaction.pl

Jednak pod koniec kwietnia pojawiła się informacja, że wydawca czasopisma zdecydował się je zamknąć. To pewnie byłby koniec tej historii. Jednak w czerwcu agencja gamingowa Fantasyexpo przejęła prawa do „CD-Action". W niedługim czasie rozpocznie zbiórkę crowdfundingową na platfor-mie Beesfund.

– Decyzja o rozpoczęciu zbiórki podyktowana jest kilkoma czynnikami. Wokół „CD-Action" wciąż skupiona jest duża społeczność, wśród której jest sporo potencjalnych inwestorów. Zależy nam na stworzeniu silnej marki w sieci. Zbiórka crowdfundingowa ruszy w ciągu dwóch, trzech tygodni i potrwa około trzech miesięcy. Zamierzamy pozyskać od potencjalnych inwestorów około 1 mln złotych. Marka ma się rozwijać – zdradza Krzysztof Stypułkowski, prezes Fantasyexpo.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Nowa Prenumerata już w sprzedaży, poznaj pakiet korzyści!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.