Crowdfunding

Netsu: Po 2 mln zł na rozwój pomp ciepła

Netsu 10 czerwca rozpocznie kampanię crowdfundingową na Crowdwayu, z której chce pozyskać 2 mln zł na rozwój. W ciągu roku spółka chce zadebiutować na małej giełdzie.
Foto: Adobestock

Netsu to spółka, której większościowym akcjonariuszem jest notowany na NewConnect Berg Holding. Netsu zakłada, że w tym roku osiągnie przychody na poziomie 17 mln zł, a w przyszłym roku 32 mln zł.

– Już 10 czerwca rozpoczniemy kampanię crowdfundingową, której celem jest nie tylko pozyskanie kapitału na rozwój spółki, ale również budowa społeczności wokół naszej marki. Dla nas inwestorzy społecznościowi są istotnym elementem budowania strategii wzrostu. To zaangażowani akcjonariusze, aktywnie wspierający spółki, w które zdecydowali się zainwestować. Jesteśmy przekonani, że taki model w branży OZE dodatkowo wzmocni potencjał rozwoju – mówi dr Ofka Piechnicznek, prezes zarządu Berg Holdingu i członek zarządu Netsu. Dodaje, że debiut na NewConnect powinien nastąpić do maja przyszłego roku.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: e-prenumerata Parkietu 2 kwartały w cenie 1
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera: Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.