Crowdfunding

Navigator Crowd. Nadchodzi nowy gracz

DM Navigator już kilka miesięcy temu ogłosił zamiary stworzenia platformy do crowdfundingu. Teraz plany te nabierają kształtów.

Artur Granicki, prezes Navigator Crowd.

Foto: materiały prasowe,

Navigator Crowd to platforma, która będzie specjalizować się w emisjach spółek technologicznych i z branży gier. Co nietypowe – chodzi o firmy, które w perspektywie od roku do trzech lat zadebiutują na giełdzie.

– Mając na uwadze nowe możliwości, jakie otwiera przed platformami crowdfundingowymi nadchodząca rewolucja legislacyjna (m.in. zwiększony do 5 mln euro limit zbiórki), w naturalny sposób skupiliśmy się na poszukiwaniu optymalnej formy stworzenia takiego podmiotu – stwierdził Artur Granicki, prezes Navigator Crowd. – Większe fundusze pozyskane w ramach emisji crowdfundingowej umożliwią efektywne finansowanie projektów, które w perspektywie od roku do trzech lat będą miały realną szansę wejścia na NewConnect.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na roczny dostęp do parkiet.com
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.