REKLAMA
REKLAMA

Budownictwo

Murapol. Transformacja z finałem na GPW

Murapol przekształca się w klasycznego producenta mieszkań w segmencie popularnym, o wiodącej pozycji w kraju. Ukoronowaniem operacji ma być droga na giełdę w przyszłym roku.
Foto: materiały prasowe
Foto: GG Parkiet

W przyszłym roku Murapol ma być już klasycznym deweloperem, pod każdym względem porównywalnym z innymi firmami z branży i notowanym na warszawskiej giełdzie, ze sprzedażą rzędu 3–3,5 tys. mieszkań rocznie.

Wielkie porządki

Będzie to finał transformacji grupy, zapoczątkowanej w styczniu 2018 r. zmianami w zarządzie. Na czele Murapolu stanął wtedy dotychczasowy wiceszef Nikodem Iskra, a członkiem zarządu została Iwona Sroka, która wcześniej kierowała KDPW. Później dołączył członek zarządu ds. finansowych Robert Dobrowolski.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet"
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA