25 lat Parkietu

Bal z okazji 25-lecia Gazety Giełdy i Inwestorów „Parkiet”. Niezapomniana noc „Parkietu”

To był gorący wieczór. Bal z okazji 25-lecia Gazety Giełdy i Inwestorów „Parkiet”, który odbył się w warszawskim hotelu Sofitel Victoria, zgromadził tłumy znamienitych gości. Święto naszej gazety to bowiem także święto całego rynku kapitałowego, z którym nasz tytuł nieprzerwanie jest związany od 1994 r. Imprezę, trwającą do białego rana, uświetnił koncert Kayah.
Stefan

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.