Czy faktycznie na giełdach się nic nie stało?
Jakie perspektywy rysują się przed amerykańską gospodarką?
Czy Wall Street ma szanse na nowe rekordy?
Wall Street czy Europa? Na co teraz postawić?
Czy faktycznie na giełdach się nic nie stało?
Jakie perspektywy rysują się przed amerykańską gospodarką?
Czy Wall Street ma szanse na nowe rekordy?
Wall Street czy Europa? Na co teraz postawić?
Pierwsza obniżka stóp procentowych to początek nowej ery? Jak zareagowali klienci na w segmencie popularnych mieszkań? Jak – po wstrząsach związanych z Ghelamco – rysują się dziś perspektywy pozyskiwania kapitału z emisji obligacji?
Marek Marzec, wiceprezes Onde, będzie gościem Dariusza Wieczorka w dzisiejszym programie „Prosto z Parkietu”. Start o godz. 12.00.
WIG, mWIG40 oraz sWIG80 ustanawiają nowe historyczne szczyty. WIG20 w ostatnich dniach ustanowił nowy rekord hossy. Czy nic nie jest w stanie zatrzymać rajdu na polskim rynku? Będziemy się nad tym zastanawiać w piątek w Parkiet TV. Gościem Przemysława Tychmanowicza będzie Emil Łobodziński, doradca inwestycyjny BM PKO BP. Start rozmowy o godz. 12.00. Naszego gościa zapytamy m.in.:
We wtorek w Parkiet TV będziemy się zastanawiać, jak mogą kształtować się stopy procentowe w Polsce w kolejnych miesiącach. Gościem Przemysława Tychmanowicza będzie Łukasz Tarnawa, główny ekonomista BOŚ Banku. Start rozmowy o godz. 12.00. Naszego rozmówcę zapytamy m.in.:
Andrzej Powierża, analityk BM Citi Handlowy, był gościem Dariusza Wieczorka w dzisiejszym programie „Prosto z Parkietu”.
Reino Capital pogodził się po pięciu latach z australijskim partnerem. To nowe otwarcie i możliwości działania na rynku nieruchomości komercyjnych. A jakie okazje stwarza rynek?