Czy to ostatnia emisja Urteste przed pozyskaniem partnera?

Grzegorz Stefański, prezes Urteste, będzie gościem Dariusza Wieczorka w środowym programie „Prosto z Parkietu”. Start o godzinie 12.00.

Publikacja: 12.04.2023 11:29

Grzegorz Stefański, prezes Urteste

Grzegorz Stefański, prezes Urteste

Foto: materiały prasowe

Firma Urteste zajmuje się działalnością badawczą, pracuje nad testami do wczesnej diagnostyki i monitorowania terapii onkologicznych. Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect w październiku 2021 r. Jej kapitalizacja wynosi obecnie około 125 ml zł. Teraz jest w trakcie oferty akcji serii E, chce pozyskać ponad 43 mln zł brutto od inwestorów na dalszy rozwój i przemieść się na rynek główmy GPW.

Reklama
Reklama

Z prezesem Grzegorzem Stefańskim porozmawiamy o planach i strategii spółki. Jakie testy rozwija firma? Kiedy ruszą badania kliniczne w projekcie PANURI? Jakie są cele emisji akcji, na co zostaną wydane pozyskane pieniądze? Czy to będzie ostatnia emisji akcji przed komercjalizacją projektu, pozyskaniem partnera? Jakiej wartości transakcji spodziewa się zarząd? Na jakie czynniki ryzyka zwracają uwagę zarządzający funduszami?

Zapraszamy na parkiet.com i na nasz kanał na YT.

Partner programu:

Reklama
Reklama
Parkiet TV
Drony, stopy, jawność cen. Rynek mieszkaniowy po sierpniu
Parkiet TV
No i co z tą korektą na giełdach?
Parkiet TV
Co dalej z hossą na GPW?
Parkiet TV
Co się wydarzy w Jackson Hole? Wall Street drży i czeka na słowa Powell’a
Parkiet TV
Podatek od banków. Zakończy hossę, czy tylko osłabi wzrost?
Parkiet TV
Hossa na GPW nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa?
Reklama
Reklama