Czy kryzys i hossa mogą iść w parze?

Już w poniedziałek o godz. 12.00 w Parkiet TV debata w ramach „Byków i Niedźwiedzi”. Nie zabraknie najgorętszych, bieżących tematów rynkowych, ale także i szerszego spojrzenia na to, jak wygląda otoczenie inwestycyjne.

Publikacja: 27.03.2023 09:00

Czy kryzys i hossa mogą iść w parze?

Foto: Parkiet

Uczestnicy dyskusji będą się zastanawiać na tym, czy obecnie można już mówić o kryzysie gospodarczym, a może też i kryzysie finansowym? Czy i kiedy możliwa jest trwalsza poprawa nastrojów?

Czy rozchwiane rynki to dobre środowisko do inwestowania? Jak radzą sobie w nim inwestorzy indywidualni? Czy coraz mocniejsza pozycja inwestorów zagranicznych na GPW powinna być powodem do niepokoju?

Czy w czasach gdzie liczy się bezpieczeństwo, oferta GPW faktycznie może być konkurencyjna? Czy giełda szykuje nowe produkty dla inwestorów?

A może obecne czasy to idealny warunki by zainteresować się funduszami ETF? Kiedy jest najlepszy czas by inwestować pasywnie? Jakie fundusze ETF notowane na GPW wybierają inwestorzy?

Z pytaniami tymi będą się mierzyć: Przemysław Gerschmann, doradca zarządu GPW, Maciej Kietliński, ekspert rynków akcji w XTB, Konrad Ryczko, analityk DM BOŚ oraz Robert Sochacki, prezes Beta Securities. Debatę poprowadzi Przemysław Tychmanowicz.

Parkiet

Parkiet TV
Krajowy Zasób Nieruchomości, czyli gdzie te SIM i współpraca z deweloperami
Materiał Promocyjny
DANONE wraz z partnerami uruchamia pionierski program recyklingu kubków po jogurcie
Parkiet TV
Prezes GPW w Parkiet TV
Parkiet TV
Budimex o perspektywach rynku budowlanego
Parkiet TV
Inwestycje w złoto. Sztabki czy ETF-y. Co wybrać?
Materiał Promocyjny
Największy ekran w domu, prawdziwa domowa instytucja
Parkiet TV
Rozmawiamy z nowym prezesem Ciechu
Parkiet TV
PCF Group w drodze po kapitał. Co planuje z nim zrobić?