Reklama

Platforma do diagnozy alergii idzie na giełdę

Spółka specjalizująca się w tworzeniu urządzeń i oprogramowania do cyfrowej diagnostyki medycznej, w ramach oferty publicznej chce pozyskać do 1 mln euro. Zapisy na akcje rozpoczną się 23 marca 2020 r., a poprzedzi je budowanie księgi popytu (17–19 marca).

Publikacja: 04.03.2020 05:00

Platforma do diagnozy alergii idzie na giełdę

Foto: Fotorzepa, Grzegorz Psujek

Pieniądze z emisji do 2,750 mln akcji serii L zostaną przeznaczone na finalizację prac związanych z pierwszym urządzeniem do diagnozy alergii, jego rejestrację, badania kliniczne i program pilotażowy urządzenia. Do 22 marca spółka chce ustalić protokół ceny, a między 23 marca a 1 kwietnia trwać będzie przyjmowanie zapisów i wpłat. 6 kwietnia nastąpi przydział akcji.

– Finalizujemy prace nad rynkową wersją głowicy skanującej oraz oprogramowania diagnostycznego wspomaganego dedykowanymi algorytmami sztucznej inteligencji tworzących system SkinSense. Urządzenie skierowane jest na profesjonalny rynek diagnostyki alergii. Prezentację komercyjnego rozwiązana planujemy na przyszły rok – zapowiada Radosław Solan, wiceprezes Milton Essex.

Tylko 29zł miesięcznie przez cały rok!

Skorzystaj z promocji i czytaj dalej.

Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.

Reklama
Medycyna i zdrowie
Sesja przełamania Diagnostyki?
Materiał Promocyjny
Inwestycje: Polska między optymizmem a wyzwaniami
Medycyna i zdrowie
Mabion z ambitnym planem powrotu do rentowności
Medycyna i zdrowie
Nowe umowy pomogą Medicalgorithmics
Medycyna i zdrowie
Mabion nie zachwycił wynikami
Materiał Promocyjny
Mokotów z wyższej półki. Butikowe projekty mieszkaniowe SGI
Medycyna i zdrowie
Scope Fluidics: Bacteromic przed ostatnią prostą
Medycyna i zdrowie
Twórcy leków wrócili do łask. Na długo?
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama