Reklama

GlobalConnect buduje masę

Akcje trzech niemieckich spółek mają pojawić się we wtorek w obrocie na rynku prowadzonych przez GPW. To już kolejne debiuty w tym miesiącu.
GlobalConnect buduje masę

Foto: Adobe Stock

GPW dotrzymuje słowa i wprowadza na rynek GlobalConnect kolejne spółki. Od wtorku w obrocie znajdą się akcje następnych trzech niemieckich firm: producenta obuwia i odzieży sportowej Adidas, chemiczno-farmaceutycznego koncernu Bayer oraz energetycznego koncernu RWE. Wprowadzającym animatorem rynku jest Santander BM. Na razie jest to jedyny podmiot, który działa w tej roli.

Dzięki wtorkowemu debiutowi w obrocie na GlobalConnect dostępne będą akcje 13 spółek. Oprócz wspomnianej już trójki będą to: Allianz, BMW, Inditex (Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home), Jeronimo Martins (właściciel m.in. sieci sklepów Biedronka), Mercedes-Benz, Porsche, SAP, Siemens, Volkswagen i Zalando.

Tylko 29zł miesięcznie!

Skorzystaj z promocji i czytaj dalej.

Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama