REKLAMA
REKLAMA

Firmy

Relacje inwestorskie po nowemu

Za nami VIII edycja Kongresu Relacji Inwestorskich SEG. Tegoroczną imprezę zdominował jeden temat...

Ciężka praca została doceniona! Laureaci konkursu Złota Strona Emitenta odbierają nagrody, przyznane za wzorowe prowadzenie relacji inwestorskich. Członkiem kapituły, która wyłoniła zwycięzców, był m.in. Andrzej Stec (pierwszy z lewej), redaktor naczelny „Parkietu”.

Foto: Archiwum

W jaki sposób regulacje MAR wpłyną na działalność giełdowych spółek? Czy czeka nas rewolucja w raportowaniu informacji? Jak skutecznie komunikować się z inwestorem indywidualnym, a jak z instytucjonalnym? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań szukali uczestnicy dwudniowego Kongresu Relacji Inwestorskich, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Imprezę odbywającą się w hotelu Ossa k. Rawy Mazowieckiej otworzyło przemówienie szefa SEG Mirosława Kachniewskiego. W piętnastominutowym wystąpieniu prezes kilkakrotnie zwrócił uwagę na wzrost znaczenia działów IR w strukturach giełdowych spółek.

– Rozwój relacji inwestorskich na dobre wpisał się w krajobraz polskiego rynku kapitałowego. Zmiany regulacyjne, w obliczu których znajduje się giełda, przyczynią się do dalszego wzmocnienia roli osób odpowiedzialnych za komunikację – przekonywał.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Tylko teraz: kwartalna e-prenumerata Parkietu aż 30% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA