REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Rynek przekonuje się do leków biopodobnych

Maciej Wieczorek | Z prezesem biotechnologicznego Mabionu rozmawia Kamil Majcher
Foto: Archiwum

Pod koniec lutego Mabion informował, że podpisaniem kontraktu partneringowego na lek MabionCD20 zainteresowanych jest siedem firm. Jak przebiegają negocjacje? Niedawno zakończyliśmy w naszym zakładzie produkcyjnym w Konstantynowie Łódzkim audyt jednego z potencjalnych partnerów. Przebiegł pozytywnie i jesteśmy z niego zadowoleni. Przed nami kolejne. Interesujące oferty współpracy złożyły nam w sumie cztery podmioty.

Jakie są szanse na podpisanie umowy przy równym podziale zysków ze sprzedaży leku?

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
50% rabatu na dostęp do serwisu parkiet.com
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA