REKLAMA
REKLAMA

Handel i konsumpcja

Nokaut.pl po nowemu

Internetowa porównywarka cenowa, której właścicielem jest giełdowy HubStyle, przekształca się w elektroniczną platformę handlową z nowymi serwisami.
Foto: spółka

Nokaut.pl wystartował z nowym portalem i grupą serwisów tematycznych. Jak wskazują przedstawiciele firmy internauci coraz chętniej wykorzystują nowe media do tego, by odkrywać nowe produkty, dzielić się wiedzą i wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami. - Świat e-commerce nie może pozostawać obojętny na tę ewolucję i właśnie dlatego Nokaut.pl postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Chcemy, żeby Nokaut.pl był postrzegany jako grupa serwisów, naszą ideą jest e-multi mall pełen butików i alejek tematycznych, dlatego powołaliśmy do życia rodzinę specjalistycznych serwisów tematycznych - mówi Wiktor Mazur, wiceprezes Nokaut.pl. Dodaje też, że bardzo ważna była specjalizacja.

- Inaczej sprzedaje się bluzkę, a inaczej śrubki. Ponieważ w naszej porównywarce cen można sprawdzić wszystkie produkty, od kabli rozruchowych przez meble łazienkowe, urządzenia biurowe, zabawki dla dzieci po modne ubrania, musimy się różnicować.

Od lipca 2015 r. zespół specjalistów pracował nad stworzeniem nowych serwisów tematycznych. Pierwszym z nich stał się NokautDnia.pl prezentujący najlepsze oferty z największą różnicą cen. Obecnie Nokaut.pl przekształca się w portal, który ma odpowiadać na różne potrzeby wszystkich klientów.

NokautBiznes.pl, NokautStyl.pl, NokautRozrywka.pl, NokautTrening.pl, NokautDom.pl, NokautElektronika.pl, NokautZdrowie.pl, NokautMoto.pl, NokautDziecko.pl

- Budując tak szeroką grupę serwisów tematycznych chcieliśmy z jednej strony zadbać o naszych konserwatywnych użytkowników, którzy oczekują od Nokaut.pl porównywania cen. Z drugiej strony zależało nam na tym, by zaoferować coś dodatkowego tym, którzy szukają w internecie porad i cennych informacji - mówi Wiktor Mazur.

- Dążymy do tego, żeby użytkownicy mogli w jak najprzyjemniejszy sposób docierać do zupełnie nowych rzeczy. Chcemy też, by nasi użytkownicy mogli się angażować i wymieniać doświadczeniami - dodaje. Jedną z nowych opcji, które już niebawem pojawią się na odświeżonym portalu Nokaut.pl i w serwisach wertykalnych, będzie możliwość nie tylko porównania cen, ale także przygotowania własnego zestawu produktów i zapytania za pośrednictwem mediów społecznościowych własnych znajomych o opinię.

Właścicielem porównywarki jest HubStyle (d. Grupa Nokaut, która teraz specjalizuje się w sprzedaży odzieży przez internet). Niedawno w rozmowie z „Parkietem" Wiktor Dymecki, dyrektor finansowy HubStyle wskazał, że Nokaut.pl jest rentowny i zmniejszyła się chęć jego sprzedaży.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA