REKLAMA
Czytaj e-wydanie
REKLAMA

Technologie

Konwergencja na sztandarze UPC

Telekomunikacja › Telewizja kablowa w 2020 roku zapowiada przyspieszenie w komórkach. Jej właściciel jest chętny do mariaży w Polsce.
Foto: Fotorzepa, Michał Walczak

Grupa Cyfrowy Polsat podała niedawno, że z jej programu SmartDom korzysta ponad 2 mln klientów. Z pakietów konwergentnych łączących technologię mobilną i stacjonarną Orange Love w końcu grudnia korzystało ponad 1,6 mln osób. T-Mobile Polska nie zdradza postępów w sprzedaży pakietów Magenta1 obejmujących usługi mobilne i światłowód, ale prezes telekomu Andreas Maierhofer twierdzi, że mimo wszystko nie są złe.

W piątek silniejszą koncentrację na walce o klienta pakietów konwergentnych zapowiedział operator kablowy UPC Polska. Prezes kablówki, jak i amerykański właściciel wierzą w konwergencję operatorów stacjonarnych i mobilnych (ang. FMC) i konsolidacji.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup eprenumeratę Parkietu w promocji i #zostanwdomu
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA