REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Haitong Bank nie traci wiary w spółki TMT

Osiem rekomendacji „kupuj" i trzy „neutralnie" wystawił Konrad Księżopolski, szef działu analiz rynku akcji w Haitong Banku, spółkom z sektora TMT notowanym na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w raporcie dla inwestorów wydanym 11 grudnia, a zatytułowanym „Polish TMT 2019 Playbook".
Foto: Bloomberg
Foto: GG Parkiet

Księżopolski zaktualizował podejście do sektora TMT (telekomunikacja, media, technologie), jednocześnie zachowując dobre zdanie o wielu jego reprezentantach, mimo że w mijającym roku akcje tylko trzech firm opisywanych w raporcie dały inwestorom zarobić (Wirtualna Polska, Asseco Poland i Ten Square Games).

W najnowszej publikacji biura „kupuj" brzmią zalecenia dla Cyfrowego Polsatu, Play Communications, Netii, Comarchu, Wirtualnej Polski, Livechatu, Ten Square Games oraz R22. Oznacza to utrzymanie rekomendacji dla większości firm z wyjątkiem Orange Polska i Agory, kupno papierów których biuro wcześniej rekomendowało. Obecnie zalecenia dla tych dwóch spółek brzmią „neutralnie", tak jak i dla Asseco Poland.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do serwisu parkiet.com
    Otrzymujesz dostęp do serwisu www.parkiet.com:
  • sekcje „Wiadomości, Fundusze inwestycyjne, Analiza Techniczna, Kryptowaluty oraz Notowania”,
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
Kup teraz

Powi�zane artyku�y

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA