REKLAMA
REKLAMA

Surowce i paliwa

Odlewnie Polskie: Plan działania w trudnym okresie

Akcjonariusze zdecydowali o dywidendzie.
Foto: Adobestock

Odlewnie Polskie podejmują szereg działań, które mają na celu obniżenie kosztów w czasie kryzysu, który wywołała pandemia. Spółka wypłaci jednak dywidendę. Od początku roku notowania spółki wzrosły o ponad 27 proc., do 4,84 zł.

Koronawirus wpłynął na zmniejszenie zamówień, bowiem wielu klientów Odlewni Polskich ograniczyło działalność. Spółka z uwagi na mniejsze zamówienia wprowadziła ograniczony czas pracy w miesiącach czerwiec–sierpień. Ponadto zarząd opracował plan działania w tym trudnym okresie.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA