Reklama

Za rok grupa będzie funkcjonować znacznie lepiej – to moje zadanie

WYWIAD | RADOSŁAW DOMAGALSKI-ŁABĘDZKI z prezesem KGHM rozmawia Adam Roguski
Za rok grupa będzie funkcjonować znacznie lepiej – to moje zadanie

Foto: Archiwum

Czytałem, że chce pan wrócić do pracy w Ministerstwie Rozwoju...

Wokół KGHM zawsze jest dużo napięć i często sprzecznych ze sobą domysłów. Plotki o moim odejściu są absurdalne. Nie widzę powodów do jakichkolwiek zmian w zarządzie. Postawiliśmy sobie bardzo ambitne zadania, w 2017 r. chcemy zrobić bardzo dużo dla poprawy efektywności, chcemy dokonać istotnej zmiany biznesowej i menedżerskiej – tak, by za rok grupa wyglądała znacznie lepiej. Jestem w spółce po to, aby tego dopilnować.

Pozostało jeszcze 95% artykułu

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama