Przemysł

Sanok RC: Nadzieja w motoryzacji

Wydatki w 2021 roku mogą wzrosnąć do ok. 60 mln zł.
Foto: materiały prasowe

Pozytywnym sygnałem dla Sanok RC, specjalizującego się w produkcji wyrobów gumowych, jest trwające ożywienie w branży motoryzacyjnej, co przekłada się na odbudowę wyników. Biorąc pod uwagę poziom zamówień, pierwsze miesiące 2021 r. napawają optymizmem.

– Pierwszy kwartał upływa dobrze. W segmentach budownictwa i przemysłu sytuacja jest dość stabilna, choć w budownictwie możliwe są różne scenariusze. Nie brakuje obaw, że negatywne efekty pandemii mogą się pojawić z opóźnieniem. Jeśli chodzi o motoryzację, to widać większe przyspieszenie, ale nie u wszystkich klientów. Część korzysta z odbudowy popytu, u innych jest stabilnie – wyjaśnia Piotr Szamburski, prezes Sanok RC.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: e-prenumerata Parkietu 2 kwartały w cenie 1
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera: Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.