REKLAMA
Czytaj e-wydanie
REKLAMA

Parkiet TV

Jak pracuje Eurocash, czy nie zabraknie żywności w sklepach?

Jacek Owczarek, członek zarządu i dyrektor finansowy Grupy Eurocash, będzie gościem Dariusza Wieczorka w czwartkowym programie „Prosto z Parkietu”. Start o godz. 12.00.

Dariusz Wieczorek, Gazeta Giełdy i Inwestorów Parkiet

Foto: parkiet.com

Giełdowa Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych. Zarządza dużym łańcuchem dostaw, który obejmuje m.in. centra logistyczne, hurtownie, centra cash and carry. Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają około 16 tys. niezależnych sklepów. Firma rozwija też sieć własnych sklepów detalicznych, jest też właścicielem supermarket online Frisco.pl.

Jacka Owczarka zapytamy m.in. o to, czy pandemia koronawirusa, i związana z nią masowa kwarantanna, wpływa istotnie na działalność Grupy Eurocash? Czy prawidłowo funkcjonują łańcuchy dostaw? Czy sklepy są dobrze zatowarowane? Czy nie zabranie w nich żywności? Czy firma nie ma problemu z dostępnością pracowników, w tym tych z Ukrainy? Jacka Owczarka zapytamy też o to, jaki będzie ten rok dla segmentu hurtowego i detalicznego grupy? Czy zarząd liczy na poprawę wyników? Czy będzie rekomendował wypłatę dywidendy? Czy planowane są kolejne przejęcia? Czy głównym czynnikiem ryzyka dla grupy jest wymagający rynek pracy?

Na program zapraszamy w czwartek o godz. 12 na www.parkiet.com oraz www.rp.pl. Później rozmowę będzie można obejrzeć na kanale Parkiet TV w serwisie YouTube.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA