REKLAMA
REKLAMA

Parkiet TV

Plany i strategia CMI. Emisja akcji, inwestycje…

Mariusz Kara, prezes CMI oraz wiceprezes Michał Sebastian, będą gośćmi Dariusza Wieczorka w poniedziałkowym programie „Prosto z Parkietu”. Start o godz. 12.00.
Foto: parkiet.com

CMI, to notowany od kwietnia na NewConnect, producent nowej generacji urządzeń wykorzystywanych do zabiegów medycyny estetycznej, który przeprowadza publiczną emisję akcji. Z prezesami spółki porozmawiamy m.in. o rynku medycyny estetycznej. W jakim tempie będzie się on rozwijał? Zapytamy o urządzenia produkowane przez firmę. W których krajach są dostępne? Na które jeszcze rynki mogą wkrótce trafić? W jakim modelu są sprzedawane? Na czym polega nowatorski modułu diagnostyczno-rozliczeniowego Reactify stworzony przez CMI?

Porozmawiamy też o szczegółach oferty, czyli liczbie sprzedawanych akcji i ich cenie oraz terminach zapisów? Zapytamy, na co firma wyda pozyskane od inwestorów pieniądze? Nad jakimi prototypami nowych urządzeń pracuje? Kiedy mogą zostać wprowadzone na rynek?

Prezesów CMI poprosimy też o podsumowanie tegorocznych wyników finansowych? Czy w 2020 r. uda się utrzymać podobne tempo wzrostu sprzedaży i zysku netto jak w 2019 r.? Czy i kiedy spółka może zacząć płacić dywidendę? Czy planuje przenieść się na rynek główny GPW?

O godz. 12.00 zapraszamy na parkiet.com i rp.pl oraz na nasz kanał na YT.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA