Medycyna i zdrowie

Hemp & Wood: Umowa na maseczki podbija kurs

Notowana na NewConnect spółka Hemp & Wood koncentruje się na poszukiwaniu ziemi i kontraktowaniu upraw konopi. Teraz została dystrybutorem masek ochronnych, które dołączą do testów na wykrywanie koronawirusa.
Foto: AFP

Zarząd przyznaje, że decyzja jest podyktowana ogólnoświatowym trendem narzucającym obowiązkowe noszenie masek w kolejnych krajach.

Umowa została zawarta na okres jednego roku z możliwością przedłużenia na kolejny rok. Spółka będzie działać jako pośrednik i otrzymywać wynagrodzenie uzależnione od wielkości zrealizowanej sprzedaży. Dotychczas spółka samodzielnie finansowała wszelkie koszty związane z negocjowaniem, zawarciem i wykonywaniem umowy dystrybucyjnej. Na ten cel nie zaciągnęła też długu i innego zobowiązania finansowego.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.