REKLAMA
REKLAMA

Medycyna i zdrowie

Medinice. Holenderska spółka pomoże w rozwoju

Medinice podpisało wstępne porozumienie z holenderską firmą Veritherme Medical. Intencją stron jest „istotne" dokapitalizowanie notowanej na NewConnect spółki oraz przejęcie praw do projektów holenderskiej firmy. Z kolei jej prezes, Timothy MacNeil, ma dołączyć do zarządu Medinice.

Sanjeev Choudhary, prezes Medinice.

Foto: materiały prasowe

Wcześniej pełnił funkcje zarządcze w takich firmach jak Harpoon Medical czy CryoCath Technologies (zostały przejęte przez globalne koncerny).

Sanjeev Choudhary, prezes i największy akcjonariusz Medinice, wiąże z zawartym porozumieniem duże nadzieje. Podkreśla, że jego spółka zdobędzie środki finansowe na rozwój kluczowych projektów. Obecnie ma ich w portfelu około dziesięciu (w dziedzinie kardiologii i kardiochirurgii).

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet"
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA