REKLAMA
REKLAMA

Kongres Parkietu

Czy inwestorzy indywidualni naprawdę są ważni dla spółek?

Podczas „Kongresu Parkietu”, który odbędzie się w poniedziałek 25 listopada w wieżowcu Warsaw Spire, nie może zabraknąć oczywiście dyskusji na temat roli inwestorów indywidualnych na rynku.
Foto: Fotorzepa, Andrzej Cynka

Temat ten nabiera szczególnego znaczenia w kontekście programów lojalnościowych dla akcjonariuszy, które pojawiają się na naszym rynku. Szlaki przetarł w tym temacie PKN Orlen, który dla inwestorów indywidualnych, którzy posiadają akcje tej firmy, proponuje m.in. zniżki na paliwo.

Iwonę Waksmundzką – Olejniczak, która jest dyrektor wykonawczy ds. strategii i relacji inwestorskich PKN Orlen zapytamy m.in. z jak dużym odzewem program ten spotkał się wśród akcjonariuszy. Dlaczego PKN Orlen zdecydował się na taki krok i czy planuje jego dalsze etapy?

Oczywiście nie będziemy się koncentrować jedynie na programie PKN Orlen. Nie zabraknie także dyskusji na temat jak rozwijać programy lojalnościowe czy też jak to wygląda za granicą. Będziemy się również zastanawiać czy programy benefitowe mogą być skutecznym elementem edukacji i rozwoju rynku kapitałowego.

Oprócz Iwony Waksmundzkiej – Olejniczak, w dyskusji udział wezmą także: Przemysław Barankiewicz, chartered financial analyst, wiceprezes CFA Society Poland, Piotr Borowski, członek zarządu Giełdy Papierów Wartościowych oraz Michał Masłowski, wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Start panelu dyskusyjnego zaplanowano na godz. 14.50.

PS. Szanowni Czytelnicy! Z uwagi na spodziewaną wysoką frekwencję na poniedziałkowym Kongres.ie Parkiet.u musimy już zamknąć listę rejestracyjną ??

Dziękujemy za Wasze ogromne zainteresowanie Kongres.em ?? Dołożymy wszelkich starań, aby poziom merytoryczny Kongresu i paneli był jak najwyższy. Zapraszamy na kolejne nasze wydarzenia :) Redakcja"Parkietu"

Szczegóły i rejestracja pod adresem: parkiet.com/kongres

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA