REKLAMA
Czytaj e-wydanie
REKLAMA

Finanse

Rynek CFD. Pierwsi doświadczeni inwestorzy

Możliwość korzystania z wyższej dźwigni już kusi klientów brokerów.
Foto: Adobestock

Chociaż od wejścia w życie regulacji dotyczących rynku CFD autorstwa Komisji Nadzoru Finansowego, które dają szansę na to, by handlować z wyższą dźwignią, minęły zaledwie dwa tygodnie, to już pojawili się pierwsi chętni, którzy chcą uzyskać dostęp do wyższego lewara. Mało tego... są już nawet pierwsi inwestorzy, którzy uzyskali status klienta doświadczonego, będący formalnie przepustką do wyższej dźwigni.

– Pozytywnie oceniamy wprowadzone przez KNF regulacje, które chronią krajowych klientów i lokalny rynek. W niecałe dwa tygodnie od publikacji decyzji wśród naszych obecnych klientów, których poinformowaliśmy o takiej możliwości, widzimy zainteresowanie aplikacją o status doświadczonego klienta detalicznego. TMS Brokers obsługuje już pierwszych inwestorów, którzy spełnili wymagane warunki i otrzymali ten status – mówi Marcin Niewiadomski, prezes TMS Brokers.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup eprenumeratę Parkietu w promocji i #zostanwdomu
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA