REKLAMA
REKLAMA

Energetyka

MyBenefit partnerem Energi w programie lojalnościowym

Bilety do kina i teatru, wstęp do ośrodków rekreacyjnych, oferty hoteli – to tylko kilka przykładów tego, czym koncern Energa chce przyciągnąć inwestorów indywidualnych do swojego programu lojalnościowego.
Foto: materiały prasowe

Jak poinformował w środę koncern, nawiązano współpracę z firmą MyBenefit, która w sumie oferuje około 3000 takich świadczeń. Poza wspomnianymi atrakcjami, za pośrednictwem prowadzonej przez MyBenefit Kafeterii inwestorzy mieliby też otrzymać prezent: 140 zł, które można swobodnie wydać. Wycofujący się z programu lojalnościowego inwestorzy zachowaliby możliwość korzystania z Kafeterii "jeszcze przez 30 dni".

Energa podkreśla wyjątkowość swojego programu. – Do tej pory żadna ze spółek energetycznych notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych nie wyszła do swoich akcjonariuszy z podobną inicjatywą – podsumowywał wiceprezes koncernu ds. finansowych, Jacek Kościelniak. – Mogę śmiało powiedzieć, że oferta, jaką obecnie przygotowujemy, będzie się wyróżniać kompleksowością i wyjątkowo szerokim wachlarzem proponowanych inwestorom świadczeń – kwitował.

Ogłoszony podczas konferencji WallStreet23 w Karpaczu program zakłada, że może z niego skorzystać każdy, kto od przynajmniej pół roku posiada na rachunku inwestycyjnym w Domu Maklerskim PKO Banku Polskiego co najmniej 500 akcji Energi S.A. (jako właściciel lub współwłaściciel). Poza ofertą MyBenefit uczestnicy programu mogą liczyć również na rabaty na instalację fotowoltaiczną, czasowe zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku inwestycyjnego w DM PKO BP czy rabaty na zakupy w e-sklepie Energi.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA