Energetyka

Stilo Energy: Ponad dwa razy więcej instalacji

Fotowoltaiczna spółka Stilo Energy, która przymierza się do debiutu na NewConnect, ma za sobą udany rok. Ponadto, prognozy dla branży są bardzo obiecujące.
Foto: materiały prasowe

Stilo Energy jest w pierwszej trójce polskich firm na rynku mikroinstalacji prosumenckich. W 2020 r. firma sprzedała ponad 4000 instalacji o mocy ponad 22,5 MW. Dla porównania, w 2019 r. było to 1800 instalacji o mocy 11 MW.

– W tym trudnym roku udało się nam osiągnąć planowane cele. Z jednej strony konieczne było przystosowanie się do nowej sytuacji związanej z pandemią, z drugiej prowadziliśmy i prowadzimy intensywne przygotowania do wejścia na giełdę – mówi Wioleta Wardak ze Stilo Energy.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: Półroczna e-prenumerata Parkietu 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.