REKLAMA
REKLAMA

Crowdfunding

Crowdway. Nowy holding dla inwestorów

Platforma Crowdway stworzy z domem finansowym Vortune Equity i spółką QValue nowy holding Vortune Equity Group. VEG ma łączyć rozwiązania oferowane do tej pory przez te trzy podmioty.
Foto: Adobestock

– Wspólnie udostępniamy szeroki zakres form pozyskiwania kapitału, od detalicznego crowdfundingu udziałowego, przez programy private equity, po instrumenty finansowe – mówi Krzysztof Sokalski, prezes Vortune Equity i szef nowego podmiotu Vortune Equity Group.

Crowdway bił w ostatnim roku rekordy zbiórek crowdfundingu udziałowego – najpierw browaru Pinta, a następnie Janusza Palikota na rozwój Tenczyńskiej Okovity.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA