Reklama

Simple, Sygnity, a teraz przyszedł czas na Asseco. Jakie plany ma grupa TSS?

Zagraniczny inwestor branżowy nabył walory Asseco od Cyfrowego Polsatu. Pośrednio chce jeszcze dokupić pakiet akcji własnych będących w posiadaniu Asseco. Pieniądze z ich sprzedaży mogą trafić do akcjonariuszy w formie dywidendy.
Notowania Asseco Poland, którego prezesem jest Adam Góral, poruszają się w długoterminowym trendzie

Notowania Asseco Poland, którego prezesem jest Adam Góral, poruszają się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Są najwyżej od 25 lat.

Foto: materiały prasowe

Ostatnie dni obfitowały w dużo ciekawych informacji dotyczących Asseco. Ich kluczowy wydźwięk jest następujący: w rzeszowskiej grupie pojawił się międzynarodowy inwestor branżowy. Docelowo chce mieć niespełna 28 proc. Asseco. Zamierza wspierać informatyczną spółkę w jej dalszej ekspansji.

Szczegóły transakcji

Pozostało jeszcze 94% artykułu

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama