Reklama

Sieci komórkowe nadal regulowane

UKE wydał czterem operatorom decyzje o hurtowych rozliczeniach.
Sieci komórkowe nadal regulowane

Foto: Adobestock

Czterej najwięksi operatorzy komórkowi w kraju, mimo infrastrukturalnych transakcji i protestów organizacji zrzeszających telekomy, nadal podlegać będą regulacji.

Urząd Komunikacji Elektronicznej opublikował właśnie decyzje regulujące P4 (Play), Orange Polska, T-Mobile Polska i Polkomtel (Plus) na tzw. hurtowym rynku zakańczania połączeń głosowych. Ostatnio decyzje w tej sprawie wydawał w 2012 r. Wówczas określał w nich także stawki, które operatorzy mogą pobierać, gdy klienci innego operatora dzwonią do ich użytkowników.

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama