Reklama

Dałem firmie to, co najlepsze

Z prezesem Apatora, Januszem Niedźwieckim, rozmawia Barbara Oksińska
Dałem firmie to, co najlepsze

Foto: Archiwum, Andrzej Szablewski "Sza" Andrzej Szablewski

Dziś mija obecna kadencja zarządu Apatora. Już rok temu zapowiadał pan, że nie będzie starał się o reelekcję. Natomiast, zgodnie z planem, ma pan przejść do rady nadzorczej spółki. Skąd ta decyzja?

Mam za sobą wspaniały czas w Apatorze. Spędziłem w tej firmie 24 lata, w tym od 13 lat stoję na czele zarządu. To bardzo długi okres, podczas którego dałem spółce wszystko to, co miałem najlepszego. Myślę, że przyszedł czas na zmiany. Będzie to dobre rozwiązanie zarówno dla mnie, jak i dla Apatora. Spółce potrzebna jest świeżość, człowiek z nowymi pomysłami, z nową wizją rozwoju firmy. My kogoś takiego dla firmy już pozyskaliśmy. Rada nadzorcza wybrała Andrzeja Szostaka na kandydata na prezesa.  To on przejmie po mnie zarządzanie spółką.

Ostatnia szansa na dostęp do NYT!

Skorzystaj z ostatnich kodów dostępu do The New York Times w ramach dowolnej rocznej subskrypcji.

Kliknij i poznaj warunki

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama