Reklama

Najlepsze bankowe depozyty zrównały się oprocentowaniem

Oferty takich rachunków mają wiele wspólnego z lokatami: często niski limit, promocyjne oprocentowanie na dość krótki okres i konieczność wpłacenia nowych środków.
Najlepsze bankowe depozyty zrównały się oprocentowaniem

Foto: Adobestock

Najlepiej oprocentowane lokaty dają obecnie 4 proc. na trzy miesiące (jedna na sześć). No i pojawiła się bardzo podobna oferta konta oszczędnościowego.

Otwierając je w Citi Handlowym (wraz z rachunkiem osobistym, na szczęście bezwarunkowo darmowym), można przez cztery miesiące otrzymywać odsetki w wysokości 4 proc. – ale tylko do kwoty 10 tys. zł. Wszystko ponad nią oprocentowane jest standardowe, to znaczy nisko: maksymalnie 0,8 proc.

Pozostało jeszcze 90% artykułu

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama