Spis treści:
1. RAPORT BIEŻĄCY
2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)
3. INFORMACJE O PODMIOCIE
4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr 17 / 2026
Data sporządzenia: 2026-06-17
Skrócona nazwa emitenta
TOWER INVESTMENTS S.A.
Temat
Ustanie przyczyny zawieszenia notowań akcji Spółki
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 Rozporządzenia MAR – informacje poufne
Treść raportu:
Zarząd Spółki Tower Investments S.A. ("Emitent", "Spółka") niniejszym informuje, że w dniu 16 czerwca 2026 roku ustała przyczyna zawieszenia notowań akcji Spółki na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.
Powyższe jest wynikiem opublikowania przez Spółkę zaległych raportów rocznych za rok 2024 oraz półrocznego za I półrocze 2025 roku.

Zawieszenie notowań akcji Spółki nastąpiło w dniu 5 maja 2025 roku na podstawie Uchwały Zarządu GPW nr 589/2025 z dnia 5 maja 2025 roku.
Przyczyną zawieszenia notowań był brak publikacji w terminach określonych w przepisach prawa sprawozdania finansowego Spółki i skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Kapitałowej za rok obrotowy 2024.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE>>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2026-06-17 BARTOSZ KAZIMIERCZUK PREZES ZARZĄDU