Tylko 29zł miesięcznie przez cały rok!
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Wybory członków tego zgromadzenia powinny odbyć się w maju przyszłego roku, a więc już po opuszczeniu Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię.
W odpowiedzi na pytanie w tej sprawie skierowane do rzecznika rządu przez redakcję „The Daily Telegraph", nadeszło oświadczenie o następującej treści: „Szacujemy, że nieprzeprowadzanie wyborów do Parlamentu Europejskiego pozwoli zaoszczędzić brytyjskim podatnikom co najmniej 109 mln funtów w przyszłym roku. Będzie to stanowiło dodatkową oszczędność po wyeliminowaniu kosztów brytyjskiego wkładu do budżetu Unii Europejskiej".
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
W wielu obszarach związanych z rozwojem technologii AI oraz potrzebnej dla niej infrastruktury prowadzą obecnie...
Prezydent USA Donald Trump ogłosił, że zawęził poszukiwania nowego prezesa Rezerwy Federalnej do dwóch osób: Kev...
Federalny Urząd Statystyczny podał ostateczne dane dotyczące inflacji w Niemczech. Wyniosła ona w listopadzie 2,...
Brytyjska gospodarka niespodziewanie skurczyła się o 0,1 proc. w ciągu trzech miesięcy do października – wynika...
W 2035 r. co czwarta osoba w Niemczech będzie miała 67 lat lub więcej – wynika z prognozy demograficznej Federa...
Rynki finansowe elektryzują doniesienia o planowanym na czerwiec debiucie giełdowym SpaceX. Choć Elon Musk znany...