Reklama

Spółki Azotów z lepszą współpracą

Dzięki tzw. umowie integracyjnej ma dojść do wzmocnienia i ujednolicenia współpracy w grupie.
Spółki Azotów z lepszą współpracą

Foto: grupaazoty.com

Umowę integracyjną mają podpisać wszystkie firmy wchodzące w skład grupy kapitałowej Azotów. Ma doprowadzić do wzmocnienia i ujednolicenia zasad współpracy dotyczących m.in. prowadzenia procesów integracyjnych, zarządzania wspólnymi projektami, restrukturyzacji i optymalizacji kosztów oraz wymiany informacji. – Działania naprawcze, które realizujemy, wymagają od nas przyspieszenia procesu integracji w ramach grupy kapitałowej. Podpisywany dokument to sprawniejszy obieg kluczowych informacji, możliwość większych synergii kosztowych – wyjaśnia Adam Leszkiewicz, prezes Azotów.

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama