REKLAMA
REKLAMA

Firmy

Z NewConnect na Nasdaq

Stephen Belcher | Z prezesem spółki Perma-Fix Medical rozmawia Kamil Majcher
Foto: Archiwum

Perma-Fix Medical planuje wprowadzić akcje na rynek Nasdaq w USA. Jakie rozwiązanie jest teraz najbardziej prawdopodobne – dual listing czy wycofanie akcji z obrotu na małej giełdzie?

Spółka zamierza zadebiutować na rynku Nasdaq i przeprowadzić ofertę publiczną jeszcze w tym roku, w zależności od warunków na amerykańskim rynku giełdowym. Nasz zespół ma doświadczenie, gdyż spółka matka Perma-Fix Environmental jest już notowana na Nasdaq. Jesteśmy w trakcie wyboru firmy inwestycyjnej, odpowiedzialnej za przeprowadzenie transakcji, wprowadzenie akcji na Nasdaq i po konsultacjach podejmiemy ostateczną decyzję, czy spółka notowana będzie równocześnie na NewConnect i na Nasdaq, czy tylko na Nasdaq. Liczymy, że notowanie na rynku Nasdaq pozwoli rozszerzyć bazę inwestorów m.in o fundusze medyczne z Ameryki Północnej i zwiększyć wycenę spółki.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA